Studenti si vylepšují školu
23. 4. 2025
V letošním školním roce se naše gymnázium zapojilo do projektu školního participativního rozpočtu Jihomoravského kraje s názvem Vylepši si školu. Žáci naší školy dostali k dispozici 30. 000,- Kč, aby mohli vytvořit projekt zaměřený na vylepšení školy. Z devíti projektů, které týmy žáků z jednotlivých tříd vytvořily, zvítězil projekt „Stolní fotbálek na školním dvoře“ od hochů z kvarty. Ti byli za vítězný návrh odměněni dortem a realizací jejich návrhu. ...
























