Úspěchy studentů

Úspěchy žáků ve školním roce 2017-2018

 

 

RECITAČNÍ SOUTĚŽE

 

Dětská scéna

– okresní kolo:

  1. místo (II. kategorie) – Matylda Střelcová – postup do krajského kola

– krajské kolo:

                     Matylda Střelcová – Cena diváka

 

 

Wolkerův Prostějov

 

– okresní kolo Velké Pavlovice:  

  • 1. místo  - I. kategorie – Matyáš Kyncl 
  • 3. místo – II. kategorie – Soňa Nečasová

 

 

 

OLYMPIÁDA Z ČESKÉHO JAZYKA

 

– okresní kolo Břeclav:
- 3. místo -
I. kategorie- Kristýna Nevídalová

 

     

ANGLICKÁ KONVERZAČNÍ SOUTĚŽ

 

– okresní kolo:

2. místo - Lukáš Witpeerd

 

 

 

MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA

 

– okresní kolo:

- 2. místo - Matyáš Hrádek

- 2.místo - Vaculík Martin    

 

 

 

MATEMATICKÝ KLOKAN

 

– okresní kolo:

Kategorie Benjamín - 1. místo – Matyáš Hrádek      

Kategorie Junior     - 3. místo -  Martin     Malý

Kategorie Student:

1. místo- Ondrej Herich

2. místo- Michaela Dunajová

3. místo- Pavel      Oszlý    

 

 

PYTHAGORIÁDA

 

– okresní kolo

3.místo – Matyáš     Hrádek

  •  

GENIUS LOGICUS

 

– republikové kolo:

– starší studenti – 1. místo – Michaela  Dunajová

 

ŠACHY

 

– okresní kolo:

- kategorie 2. stupeň ZŠ (6. - 9. třída ZŠ + nižší stupeň víceletých gymnázií) – 1. místo -  družstvo ve složení M. Vaculík, M.  Hrádek,  Š. Šebesta,     M. Rada a J. Kamenský

 

-kategorie SŠ (1.- 4. ročník  SŠ + vyšší  stupeň víceletých gymnázií) – 3. místo -  družstvo ve složení J. Mlénský, M. Nemeškal, M. Pleyer a R. Malý.

 

FYZIKÁLNÍ OLYMPIÁDA

– krajské kolo

6. místo v kategorii B - Eliška Rapcová

       

ZEMĚPISNÁ OLYMPIÁDA

 

– okresní kolo

1. místo Jan Bartoň – prima

1. místo Tomáš Lengál –  sexta

 

VÝTVARNÁ VÝCHOVA

 

Výtvarná   soutěž  Setkání s uměním s okresní působností

  1. místo -  Viktorie Sodomová s Natálií Ryzou 
  1. místo - Karolína  Černá a Jan Dvořák

        

TĚLESNÁ VÝCHOVA

 

 

2.místo v atletic. poháru Corny, okresní přebor

2.místo hallenge florbal cup, okresní  přebor

3. místo futsalová liga, okresní přebor

2. místo plavání zš, krajský  přebor

1.a 3. místo lyžování a  snowboarding,  okresní přebor

2. místo odbíjená dívky, okresní přebor.

 

 

 

JAZYKOVÉ CERTIFIKÁTY

 

Francouzský  jazyk:

DELF, CERTIFIKÁT Z FRANCOUZSKÉHO JAZYKA - Mezinárodní zkouška  Delf A2 -  Adam Eliáš 1.A.

Mezinárodní zkouška Delf B1 - Lucie Rybníčková 7.C.

 

Anglický jazyk:

FCE certifikáty složili:

Roman Lízal (4.A), Ondřej Klobása (4.A), Natálie Šumská (4.A)

Marek Gajda (4.A.

 

 

                    

Hlavní nabídka

Pro studenty a rodiče

Výzva č. 02_16_035 Gymnázium T.G. Masaryka Hustopeče

reg. č. CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_035/0008004

Projekt Výzva č. 02_16_035 Gymnázium T.G. Masaryka Hustopeče je spolufinancován Evropskou unií.

Cílem je osobnostně profesní rozvoj pedagogů prostřednictvím dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků.

Fyzická realizace projektu proběhne v období 1.1. 2018 až 31.12. 2019

 

Naši sponzoři

Kreativní agentura Graweb

Copyright © 2018 Gymnázium T.G.Masaryka Hustopeče

Tvorba WWW
Redakční systém Granet