Úspěšný postup chlapců ve florbale.

Nečekaný úspěšný výsledek

Dne 22. 11. 2018 se chlapci z Gymnázia T. G. Masaryka, Hustopeče zúčastnili florbalového turnaje konaného ve Valticích. I přes všechna očekávání skončili dobře.

Nejprve se naši chlapci utkali s týmem z břeclavského gymnázia. Břeclav ze začátku hrála lépe než naše družstvo a ve třetí minutě prvního poločasu skórovala. Tento gól kluky probral a do druhého poločasu nastoupili s větším nasazením. Díky tomu zápas skončil remízou.

Po delší přestávce na náš tým čekali chlapci z Valtic. V tomto zápase si více věřili naši kluci a ve čtvrté minutě zabodoval opět Jiří Šubík. Toho gól povzbudil a v první polovině přidal ještě dva góly a zápas skončil vítězstvím našeho gymnázia.

Ve třetím zápase s družstvem z Klobouk u Brna šlo o postup do krajského kola. Naši chlapci si nedělali starosti, hráli vyrovnaně a porazili Klobouky 6:0. Zajistili si tak postup do krajského kola, které se bude konat v lednu příštího roku. Samozřejmě jim přejeme, aby krajské kolo dopadlo stejně dobře jako to okresní.