Projekt Edison 2019

Projet EDISON na Gymnázium se opět vyvedl

Projekt EDISON se stal na Gymnáziu T.G.Masaryka již tradicí. Každoročně přijíždějí mladí lidé z různých zemí, aby na gymnáziu strávili týden a prostřednictvím svých prezentací vedených v angličtině seznamovali studenty i učitele s životem ve svých zemích a sdíleli odlišné kultury. V letošním roce přijeli stážisté z Panamy, Jordánska, Indonésie, Srí Lanky, Ruska, Ukrajiny, Číny a  pobyt zde si všichni velmi užili.  Ocenili zejména zkušenost s ubytováním v hostitelských rodinách a program, který pro ně studenti a učitelé připravili. Studenti naopak ocenili spoustu zajímavých informací, které získali o životě ve zmíněných zemích a možnost komunikace v angličtině.