Sportovní den na Gymnáziu T.G. Masaryka Hustopeče

Sportovní den u příležitosti 17. listopadu se na gymnáziu konal již tradičně 16. listopadu. Letos si studenti mohli vybrat z pěti sportovních disciplín. Největší zájem byl o míčové hry, kdy se mezi sebou utkali zástupci všech tříd vyššího i nižšího stupně. Vítězným  družstvem ve  volejbalovém turnaji se  stala třída 7.C a v přehazované pak 3.C.  Vybraní studenti se zapojili i do utkání  ve stolním tenise.  Zde se vítězi stali za kategorii mladších žáků Jakub Sedláček a Ema Ebachová, v kategorii starších žáků Martin Stejskal a Romana Stehlíhová. Součástí nabízených sportovních aktivit byl také taneční blok vedený studentkami ze 7.C. Zájem studentů vzbudila i přednáška o výživě spojená s fitness cvičením pod vedením učitele  tělesné výchovy Lukáše Hály, tyto aktivity proběhly  v klubu Freedom.

Sportovní den patří k nabídce úspěšných a oblíbených akcí, které škola pořádá.