SOUTĚŽ PŘÍRODOVĚDNÝ KLOKAN

Dne 16. 10. se konalo školní kolo soutěže  Přídodovědný klokan 2019.  V kategorii Kadet se zúčastnily se celé třídy tercie a kvarta v počtu 45 žáků.  Zájemců ze sexty,  septimy, 2.A a 3.A, kteří se chtěli přesvědčit o svých vědomostech v přírodovědných předmětech a zapojit se do soutěže, bylo  v kategorii Junior 26.

Výsledky soutěžě:

Kategorie Kadet

1. Filip Moravec                    3.C                                         94 b.
  2. Adam Kotačka                  3.C                                         78 b.
  3. Matyáš Hrádek                 4.C                                         75 b.

Kategorie Junior

1. Patrik Hanák                     2.A                                        64 b.
  2. Lukáš Witpeerd                sexta                                    62 b.
  3. Jakub Havlík                      1.A                                       61 b.

Filip Moravec postoupil do okresního kola a umístil se na 1. místě.

Jitka Jirásková