Adaptační pobyt 1.C_2019

Říká se, že "každý začátek je těžký". Obzvlášť to jistě platí, když se setká hned několik začátků najednou. Aby i letošní prima zvládla přechod na novou školu co možná nejvíce hladce, zúčastnila se 19. - 20.9. adaptačního pobytu, neboli adapťáku. Po dobrých zkušenostech z loňského roku jsme se vydali do Velkých Pavlovic na Ekocentrum Trkmanka.

Cílem dvoudenního bohatého programu bylo lépe se navzájem poznat, každý s každým. Důraz byl kladen na nastavení přátelských pravidel komunikace, vzájemnou spolupráci a ohleduplnost k sobě navzájem. Holky a kluci měli možnost využít moderní prostory ekocentra k vnitřním i venkovním aktivitám, k čemuž nám přálo také krásné počasí. Všichni jsme si odnesli silné pozitivní zážitky, které nás naladily na další společnou práci ve škole.

Mgr. Pavla Němečková