Lyžařský výcvikový kurz 2020 (tercie + kvinta – Praděd)

Jako každý rok, tak i letos se studenti tercie a kvinty vydali na lyžařský kurz na Praděd. Vyrazili jsme 19. ledna v dopoledních hodinách. Cesta autobusem nám rychle uběhla. Ihned po příjezdu a obědu následovala procházka. Od pondělí do čtvrtku jsme vždy dopoledne a odpoledne po odpočinku lyžovali, nebo jezdili na snowboardu, s výjimkou středy, kdy jsme odpoledne strávili venku na čerstvém vzduchu bez sportovních aktivit. Většinu večerů jsme sledovali videa o zimních sportech. V pátek jsme sbalili všechny naše věci, nasnídali se a jeli se domů.

,,Lyžák“  se nám moc líbil, zažili jsme spoustu legrace a příští rok bychom se rádi vydali na výběrový kurz do Schladmingu, abychom si ověřili naše sportovní dovednosti.

Kristina Špačková, Marie Procházková, 5. C