Konec roku ve znamení futsalu

Dne 19.10.2018 se naši starší žáci zúčastnili ve Velkých Pavlovicích turnaje ve futsalu " O pohár starosty Velkých Pavlovic " . Hráli jsme 3 utkání. První zápas s týmem Senice se nám příliš nepovedl a prohráli  jsme.

Utkání s Pavlovicemi a Klobouky byly vyrovnanější, ale ani ta se nám nepodařila dotáhnout do vítězného konce.

V letošním roce nám tudíž patří čestné 4.místo.

Dne 14.11.2018 se tradičně v Hustopečích hrálo okresní kolo středoškolské futsalové ligy za účasti 4 družstev. Trochu se opakovala situace z říjnových utkání - do prvních dvou zápasů jsme nastoupili s velkou chutí, ale bohužel se nám nad týmem Velkých Pavlovic ani Střední vinařskou školou Valtice nepodařilo zvítězit.

Taktéž poslední zápas s týmem SOU Hustopeče nedopadl podle našich představ a skončil prohrou.

Do krajského kola tudíž nepostupujeme.