II. ROČNÍK VÁNOČNÍHO TURNAJE VE FLORBALU O POHÁR GYMNÁZIA

V pondělí 9. prosince 2019 se v prostorách naší tělocvičny tradičně konalo vánoční utkání ve florbalu mezi žáky hustopečských škol. Turnaje se zúčastnilo naše gymnázium a obě hustopečské základní školy – ZŠ Komenského a ZŠ Nádražní.

Cílem bylo nejen zvítězit, ale především si hru užít a posílit vztah k našim vrstevníkům. Do naší skupiny starších žáků se zapojili kluci z tercie a kvarty. Přestože jsme hráli velice dobře a naše mužstvo bylo skvěle zorganizováno, první místo nám uniklo. Skončili jsme tak na pěkné stříbrné pozici. Velké poděkování patří také našim paním učitelkám Mgr. Lence Pavlíčkové a Mgr. Blance Cahové, které nám ve svých hodinách tělocviku pomohly zlepšit naše florbalové dovednosti. I když náš tým nezvítězil, všechny zápasy jsme si moc užili, a s radostí můžeme říct, že turnaj splnil svůj účel.

Výsledky:

kategorie:

mladší žáci                                                                  starší žáci

1. místo: ZŠ Komenského                                         1. místo: ZŠ Komenského

2. místo: Gymnázium Hustopeče                            2. místo: Gymnázium Hustopeče

3. místo: ZŠ Nádražní                                                 3. místo: ZŠ Nádražní

Jan Bartoň, tercie