Divadelní představení studentů našeho gymnázia

3.března  předvedli studenti  Gymnázia T.G. Masaryka pod vedením paní učitelky Margity Křížové divadelní představení s názvem "Láska BezDomova aneb Paravan Story", kterým podpořili zdejší charitativní činnost Potravinové pomoci pro Hustopečsko.

Představení podle scénáře bývalého studenta Martina Benýška  nastudovalo 50 studentů  pod taktovkou paní učitelky Margity Křížové.  Hru si   účinkující nejprve  vyzkoušeli během dvou představení  pro  spolužáky gymnázia den před premiérou a po vyladění problémů  odehráli dvě představení:  první  tajné  odpolední  pro rodiny herců a orchestru a večerní  pro širokou veřejnost.  Druhé představení  již  provázela nastupující únava, ale i přesto  všichni na pódiu podali úžasné výkony, které ocenil  dlouhým potleskem sál plný diváků hustopečského kina.

Miroslav Brúček , student 4.A