PopelkaTři oříšky pro Popelku - krásný rodinný muzikál

Zájemci z řad žáků, studentů i učitelů se zúčastnili předvánočního zájezdu na divadelní představení v Praze, které se konalo v budově Kongresového centra. Vše zajišťoval Spolek dětí a mládeže Duhový svět Hustopeče, organizátor především mimoškolních akcí a zájezdů pro děti a mládež.

Šlo o muzikál s písničkami a melodiemi nezapomenutelného Karla Svobody. Herecké obsazení našeho představení bylo výborné hlavně díky Nikole Ďuricové, mladé muzikálové herečce, která nádherně zpívala i hrála. Všem se líbily i výkony dalších herců, např. Jany Švandové v roli macechy a Aničky Slováčkové jako její dcery Dory.

Úžasná byla i účast živých zvířat v představení – pejska, který vždycky za Popelkou přiběhl, holoubků i koní, hlavně Popelčina Juráška. Sova byla v lidském podání a její akrobatické a baletní výkony se líbily snad úplně všem.

Prostory divadelního sálu byly v Kongresovém centru velice prostorné, na každé straně jeviště byly velkoplošné obrazovky, které přibližovaly dění divákům v zadních řadách.

Z celého představeni jsme byli všichni unešení. Možná i proto, že jsme si mnozí přečetli nejrůznější recenze, které byly hodně negativní, ale tyto se v našem pozorování a vnímání muzikálu ani náhodou nenaplnily. Muzikál se i dle odezvy v podobě krátkých zpráv žáků a studentů velice líbil a byl opravdu pozitivně hodnocen.

http://www.musical.cz/zpravy/praha/tri-orisky-pro-popelku-zavitaji-do-kongresoveho-centra-v-praze/

V. K.

Hlavní nabídka

Pro studenty a rodiče

Výzva č. 02_16_035 Gymnázium T.G. Masaryka Hustopeče

reg. č. CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_035/0008004

Projekt Výzva č. 02_16_035 Gymnázium T.G. Masaryka Hustopeče je spolufinancován Evropskou unií.

Cílem je osobnostně profesní rozvoj pedagogů prostřednictvím dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků.

Fyzická realizace projektu proběhne v období 1.1. 2018 až 31.12. 2019

 

Naši sponzoři

Kreativní agentura Graweb

Copyright © 2019 Gymnázium T.G.Masaryka Hustopeče

Tvorba WWW
Redakční systém Granet