Zlato i stříbro z Mistrovství světa IFMS

30. 8. 2015

Taneční skupina Lady Stars získala titul mistra a 1.vicemistra na Mistrovství světa v Praze.

Show mladší skupiny s názvem Pomáda, které vévodil Mikuláš Böhm aliaz Travolta získala na středečním klání Mistrovství světa IFMS v Praze zlaté medaile, starší tanečníci si za show choreografii – Zloba, královna černé magie přivezli stříbrné medaile.

Gratulujeme  a děkujeme za perfektní reprezentaci školy!                           V.K.

Show mladší skupiny s názvem Pomáda, které vévodil Mikuláš Böhm aliaz Travolta získala na středečním klání Mistrovství světa IFMS v Praze zlaté medaile, starší tanečníci si za show choreografii – Zloba, královna černé magie přivezli stříbrné medaile.

Gratulujeme  a děkujeme za perfektní reprezentaci školy!                      V.K.