Zapojte se do soutěží podzimní části eSkills for job 2014 a vyhrajte zajímavé věcné ceny!

9. 9. 2014

Zapojte se do naší soutěže s názvem Jak bych se chtěl učit... aneb využití ICT v mém oblíbeném předmětu. Žáci prostřednictvím padletu mají možnost představit své návrhy na to, jak by se chtěli učit svůj oblíbený předmět za využití ICT. Propozice soutěže s dalšími podrobnými informacemi naleznete na:http://www.itfitness.cz/cs/soutez/.

1) Do konce září běží IT Fitness test se dvěma úrovněmi - ZŠ, SŠ a ostatní. Zjistěte ve škole navzájem, jaké máte IT dovednosti a v čem se můžete ještě zlepšovat. Test je k dispozici na: www.itfitness.cz<http://www.itfitness.cz>.


2) Zorganizujte počítačový workshop, soutěž, přednášku s odborníkem, výstavu, a to vše pod hlavičkou kampaně. Vaše aktivity podpoříme drobnými dárky s logem kampaně e-Skills for Jobs 2014 pro účastníky, výherce, zapojené atd. Další možnosti zapojení naleznete na: http://www.itfitness.cz/cs/zapojeni-skol/.3) Zapojte se do naší soutěže s názvem Jak bych se chtěl učit... aneb využití ICT v mém oblíbeném předmětu. Žáci prostřednictvím padletu mají možnost představit své návrhy na to, jak by se chtěli učit svůj oblíbený předmět za využití ICT. Propozice soutěže s dalšími podrobnými informacemi naleznete na:http://www.itfitness.cz/cs/soutez/.