XXVI. ŠKOLNÍ AKADEMIE MÁ ZA SEBOU GENERÁLKU

29. 6. 2015

Dopolední náročnou generálku programu akademie mají za sebou žáci a studenti gymnázia.  Pod vedením učitelek – M. Němečkové, B. Cahové  a  M. Křížové se převedli všechny třídy i talentovaní jednotlivci. A že bylo na co se dívat, čemu tleskat a co pozorovat a  obdivovat!

Přijďte se podívat na večerní premiéru a  zároveň derniéru XXVI. ŠKOLNÍ AKADEMIE, která bude tentokrát určená právě pro rodiče a veřejnost. Začínáme už v 19.30 hod!

Všichni jste srdečně zváni, těšíme se na Vás!

Dopolední náročnou generálku programu akademie mají za sebou žáci a studenti gymnázia.  Pod vedením učitelek –M.Němečkové, B.Cahové  a  M.Křížové se převedli všechny třídy i talentovaní jednotlivci. A že bylo na co se dívat, čemu tleskat a co pozorovat a  obdivovat!

Všichni jste srdečně zváni, těšíme se na Vás!