Výstava ,,Zmařené osudy"

16. 1. 2015

Žáci primy a tercie se v pátek 16.1.2015 zúčastnili působivé výstavy ve vestibulu Městské knihovny v Hustopečích. Expozice s  názvem ,,Zmařené osudy"mapuje život židovské rodiny Brady za 2. sv. války. Výstava je inspirovaná knihou Hanin kufřík.

Žáci primy  a tercie se v pátek 16.1.2015 zúčastnili působivé výstavy ve vestibulu Městské knihovny v Hustopečích. Expozice s  názvem ,,Zmařené osudy" mapuje život židovské rodiny Brady za 2. sv. války. Výstava je inspirovaná knihou Hanin kufřík.

Ve fotogalerii najdete fotografie pořízené v knihovně paní Unverdorbenovou. Děkujeme za pěknou výstavu i fotografie.                                                                                          V.K.