Výsledky soutěže ,,Vyfoť placku"

26. 9. 2022

Do prázdninové soutěže přišlo přes 60 soutěžních fotek a několik nesoutěžních (od pedagogů nebo od studentů, kteří placku zapomněli doma a přidali ji do fotky digitálně). Nejvzdálenější digitální pozdrav přišel ze Sydney, nejdále se placka fyzicky dostala do Vietnamu, několik placek cestovalo po Evropě a nejvíce pozdravů přišlo samozřejmě z Česka a Slovenska. ...

Soutěžilo se ve třech kategoriích. V kategoriích jednotlivců zvítězily  v hlasování na Facebooku Emma ze sexty a Anna z tercie, jejíž příspěvek vybrala porota tvořená učiteli. V kategorii skupiny, ve které vítěze určila největší účast za třídu, zvítězila sekunda. A na jaké ceny se mohou vítězové těšit? Emma s Annou dostanou speciální omluvenku, díky které si mohou odložit jednu písemku na další hodinu ve kterémkoliv předmětu (ale nesmí se jednat o čtvrtletní nebo pololetní písemku). Sekunda pak dostane omluvenku ještě o úroveň lepší, protože písemku odloží vyučující úplně celé třídě (opět se ale nesmí jednat o čtvrtletní nebo pololetní písemku).
Blahopřejeme vítězům, doufáme, že omluvenky na odložení písemek použijí rozumně, a všem, kteří poslali fotku s plackou, děkujeme.