V prosinci 2021 proběhlo školní kolo soutěže Finanční gramotnost

6. 1. 2022

Ve školním kole 11. ročníku soutěže Finanční gramotnost soutěžili v prosinci 2021 naši žáci ve dvou kategoriích - žáci  nižšího gymnázia ve II. kategorii a studenti vyššího stupně gymnázia ve III. kategorii. Tři nejlepší z nich se stávají členy školního družstva, které bude soutěžit týmově v okresním kole v lednu 2022 a v případě dalšího postupu i v kole krajském nebo celostátním finále.
Školní, okresní a krajské kolo se bude konat prostřednictvím on-line soutěžního systému. Celostátní finálové kolo proběhne prezenčně v prostorách České národní banky v Praze poslední týden v dubnu 2022. Výsledky školního kola uvnitř článku ...

Výsledky školního kola:
V kategorie II. soutěžilo 18 žáků, do okresního kola postupují:
1.    Martina Knoflíčková, 3.C
2.    Matěj Šrubař, 4.C
3.    Alžběta Hrádková, 4.C
4.    Lenka Burešová, 4.C (náhradnice)

V kategorii III. soutěžilo 22 žáků, do okresního kola postupují:
5.    Jan Bartoň, 5.C
6.    Petr Soudek, 6.C
7.    Jeroným Kamenský, 5.C
8.    Jitka Stritzlová, 5.C (náhradnice)
Všichni soutěžící nás potěšili aktivní účastí. Blahopřejeme postupujícím týmům do okresního kola! Věřím, že se i letos bude našim týmům dařit jako v minulém ročníku, kdy tým kvarty získal 2. místo v celostátním kole.
RNDr. Jarmila Čeperová