Úspěch na Dětské scéně recitátorů a postup do krajského kola

28. 3. 2017

Okresního kola Dětská scéna v Břeclavi se zúčastnila čtyři děvčata, která si svůj postup vybojovala ve školním kole recitační soutěže našeho gymnázia.

3. kategorii reprezentovaly Kristina Špačková a Matylda Střelcová ze sekundy, 4. kategorii zastupovaly Aneta Unverdorbenová z tercie a Alžběta Urbánková z kvarty. Konkurence byla obrovská, ale naše holky se neztratily. Matylda Střelcová vybojovala 3. místo v 3. kategorii a Alžběta Urbánková 2. místo ve 4. kategorii a zároveň postup do krajského kola v Brně.

Děkujeme za příkladnou reprezentaci školy a Alžbětce přejeme další úspěchy v krajském kole Dětské scény.         V.K.

Děkujeme za příkladnou reprezentaci školy a Alžbětce přejeme další úspěchy v krajském kole Dětské scény.                                                                                                                                                                                                        V.K.