TS Lady Stars přivezla 2 zlaté medaile!

8. 4. 2016

TS Lady Stars zahájila letošní soutěžní sezónu v prestižní taneční soutěži Evropa 2 – Taneční skupina roku dvěma zlatými medailemi a čtyřmi postupy.

Choreografie Dance School Exhibition s tématem  známé zkázy Titanicu a pompomová formace mladších tanečníků Popelka přivezla v sobotu z Jindřichova Hradce ocenění nejvyšší – 2 zlaté medaile. Další dvě choreografie – hip hop starší skupiny a choreografie Malý princ se ve velké konkurenci  i pražských a  brněnských tanečních studií umístily na 4. místě a  všechny choreografie postoupily dál na letos přeplněné soutěži, která každý rok posílá tančit nejlepší tanečníky  a  choreografy za moře. Letos půjde o srpnový pobyt v New Yorku.              V.K.

Naši tanečníci soutěží v hip hopu teprve druhý rok a uspět v takové konkurenci desítky let existujících tanečních studií nebylo vůbec jednoduché. Přesto do postupového finále pěti skupin postoupili tanečníci LS ze třetího místa, což bylo pro všechny velkým překvapením.

Děkujeme všem za skvělou reprezentaci školy a také vedení našeho gymnázia za velkou podporu a pochopení.

Další fotografie:

V.K.