TS Lady Stars přivezla 2 tituly Mistrů ČR!

27. 5. 2015

Obě věkové kategorie TS Lady Stars – mladší i starší tanečníci přivezli z MČR IFMS 2 zlaté medaile a tituly Mistrů ČR!

Mladší tanečníci se navíc stali vítězi dětské kategorie s náčiním pompom,  titul Mistrů ČR si vybojovali za choreografii show Pomáda. Starší skupina bodovala a zlaté medaile získala také za nádhernou show choreografii se streetovými prvky – Zloba – Královna černé magie.

Náchodská hala Zimního stadionu  při choreografii Zloby – Královny černé magie naprosto ztichla a  každý se zaujetím a zájmem  sledoval perfektní taneční i choreografické provedení  naší skladby. V sobotu  čeká tanečníky z gymnázia poslední velká republiková soutěž Taneční skupina roku, kde se  TS Lady Stars představí se třemi úspěšnými tanečními choreografiemi z Mistrovství ČR IFMS.

Je určitě skvělé, že i zájmová činnost probíhá na naší škole takto úspěšně, vždyť ,,nejen školou (prací) je člověk živ“!                                                                                                                                                                           V.K.