Tak daleko a přesto blízko! Pošli pozdrav

7. 4. 2020

kamarádům z partnerských škol v Colle Val D´Elsa (Toskánsko) a Le Mans (Francie),kteří prožívají výuku online stejně jako Ty. Z vašich příspěvků vytvoříme blog a vložíme na twinspace.

Projekty eTwinning a Erasmus+ pokračují a výměnný pobyt s francouzskou školou se uskuteční po skončení koronavirové pandemie ( délka projektu bude případně prodloužena). Děkuji všem, kteří se zapojí do této výzvy a budou pokračovat v realizaci projektu i za této situace. Vaše aktivita bude oceněna po návratu do školních lavic.

Náměty pro příspěvky: školní ples ( 3.A a 7.C),velikonoční zvyky, výuka a spolužáci online...Videa, fotogalerie, výkresy, literární příspěvky atd.

Příspěvky posílejte na mail j-ceperova@gymhust.cz

Milí žáci a studenti, děkuji vám za aktivní přístup k online výuce,téměř 100% účast na videokonferencích a plnění úkolů v Google Classroom. Děkuji i kolegům, kteří se  připojili a využívají tyto formy výuky. Velký dík patří i rodičům, kteří mají velkou trpělivost a jsou vstřícní k výuce na dálku.

Všem přeji klidné prožití velikonočních svátků a pevné zdraví.

RNDr. Jarmila Čeperová