Studenti opět zhlédli divadelní představení v anglickém jazyce

6. 11. 2017

Studenti opět zhlédli divadelní představení v anglickém jazyce

Tentokrát herci z TNT Theatre připravili představení 451 stupňů Fahrenheita od Raye Bradburyho z žánru sci-fi.  Studenti z prvního ročníku a kvinty shlédli poutavě zpracovanou Bradburyho vizi o budoucím světě, kde držení a čtení knih je nelegální a povrchní kultura médií vítězí. Je to svět, kde fiktivní pocit bezpečí je propagován na úkor svobody občanů. Představení proběhlo v  kulturním domě Semilasso v Brně a opět nezklamalo. Obzvlášť herecký výkon hlavního hrdiny byl strhující. Už se těšíme, co pro nás angličtí a američtí herci z TNT Theatre připraví příště.