Středoškolský šach

1. 12. 2015

Dne 25. listopadu 2015 se konal v Břeclavi okresní přebor školních družstev v šachu. Naše škola vyslala do boje družstvo středoškoláků, které si vedlo nadmíru dobře a umístilo se na stupních vítězů.

Dne 25. listopadu 2015 se konal v Břeclavi okresní přebor školních družstev v šachu. Naše škola vyslala do boje družstvo středoškoláků, které si vedlo nadmíru dobře a umístilo se na stupních vítězů na druhém místě. K tomuto místu nás odsoudila remíza v poslední partii, ve které stál náš hráč jednoznačně na výhru. Nejlepším hráčem družstva byli Jakub Klein (Sex) se čtyřmi a půl body z pěti možných a Jakub Mlénský (Kvi) se stejným počtem bodů. Dále se dařilo Martinu Vaculíkovi (Pri), který byl nejlepší na druhé šachovnici se čtyřmi body a své si uhráli i Michal Nemeškal (Sex) společně s Romanem Lízalem (2.A).

Tímto jim zároveň blahopřejeme k postupu do krajského kola.

Ctirad Šedý