Sportovní den ,,Evropa v pohybu"

13. 11. 2015

Na základě vyhodnocení návrhů sportovní přehlídkové soutěže ,,Evropa v pohybu“ ,  jehož posuzovatelem a vyhlašovatelem byla odborná komise Domu zahraničních služeb Praha, jsme byli vybráni jako jedni z úspěšných žadatelů.

Sportovní den ,,Evropa v pohybu“ se uskuteční v pondělí 16.11.2015 v prostorách školní tělocvičny a učebny  4.C (kvarty) Gymnázia T.G.Masaryka Hustopeče a dopoledne i v prostorách Sportovní haly TJ Agrotec. I Vy se můžete zapojit do našeho programu, zacvičit si s námi, zahrát hry nebo se jen přijít podívat a seznámit se s našimi nejen sportovními  úspěchy.

Vyhlášení akce a celý program najdete po rozkliknutí nadpisu v přílohách článku.

Vyhlášení akce a celý program najdete po rozkliknutí nadpisu akce v přílohách článku.