Skvělé výsledky v okresním kole SOČ a postup do krajského kola!

31. 3. 2015

V okresním kole ( pro okres Břeclav, Hodonín a Znojmo), které se konalo 31.3.2015 na Střední zdravotnické škole Jaselská v Brně, byly práce našich studentek K.Hurdálkové ( obor č.17) ze septimy a L.Karpíškové a E.Ryšavé ( obor č.4) ze sexty hodnoceny výborně a získaly doporučení pro postup do krajského kola.

Obě poroty ocenily především pěkný projev a obhajobu svých prací u všech našich studentek.

Mám velkou radost, že se podařilo po mnoha letech navázat na skvělé výsledky SOČ na naší škole. Studentky , které věnovaly svůj volný čas na spolupráci s odborným školitelem a zpacování témat svých prací, dokázaly odpovědět na všechny otázky poroty a svým přesvědčivým výstupováním si zajistily postup do krajského kola. Obě práce skončily na druhém místě ve svém oboru.

Okresní kolo se konalo až do večerních hodin, protože škola, kde se konalo okresní kolo, uvolnila třídy až po 14 hod.

Studentkám děkujeme za skvělou reprezentaci školy a přejeme hodně úspěchů v krajském kole v květnu!

RNDr.Jarmila Čeperová