Školní rok jsme zakončili opět velkolepou akademií

7. 7. 2016

Jako již tradičně, den i večer před vysvědčením bývá každoročně u nás na Gymnáziu T.G.Masaryka prezentací tvůrčí práce jednotlivých třídních kolektivů i jednotlivců. Všechny třídy si připravily pro rodiče i veřejnost nějaké scénky, spoty, tanečky i divadelní představení.

Sál jako obvykle praskal ve švech a i přes obrovské horko ze sebe žáci, studenti i jejich učitelé vydali maximum. Mladším trošku pomáhali jejich učitelé, starší vytvářeli vystoupení sami.

Na začátku zahrála a zazpívala školní kapela a pak se všichni na chvilku s primou dostali do slavné historie, se sekundou na Saharu za Malým princem, tercie předvedla strouhání mrkve, kvarta se vypravila do Afriky, další třídy předváděly divadelní scénky a tančily. 3. ročníky se s akademií i svými učiteli loučily a přišlo i na velká poděkování a slzy dojetí. Výjimečně také hned v úvodu pan ředitel Mgr. Sedláček ocenil jako již každoročně ne jen jednoho studenta, ale přímo 5 žáků a studentů. Celou akademii obohatily svými tanečními vystoupeními i obě věkové kategorie TS Lady Stars, která pracuje při gymnáziu. Show formace Malý princ, cheerleaderková Popelka mladší skupiny i Zloba-královna černé magie starších tanečníků a školní exhibice Titanic sklidily obrovský obdiv a potlesk diváků jako ostatně každé vystoupení, které letošní akademie nabídla.

Byla nápaditá, vkusná, dobře připravená. Dobře reprezentovala práci gymnázia.

Další fotografie můžete zhlédnout v naší fotogalerii:  http://www.gymhust.cz/skolni-akademie-2016

Pokud máte další fotografie z akademie z vystoupení ostatních tříd, prosím pošlete mi je na: kmgbv@seznam.cz,  ráda je do naší fotogalerie přidám.                                                                                            V.K.