Projekt EDISON potřetí na naší škole!

21. 2. 2018

V pondělí proběhlo slavnostní zahájení ve škole, odpoledne byli stážisté přijati místopředsedou MěÚ B.Švástou a navštívili muzeum a stálou vinařskou expozici ( občerstvení a program zajistila třída 5.C a 4.C)

V úterý odpoledne si vyšlápli na rozhlednu v mandloňovém sadu ( občerstvení a program zajistila 1.A).

Ve středu odpoledne jsme zorganizovali Global village ( diskuse, prezentace svých zemí, tance, zpěv atd.) a slavnostní večeří v jídelně SOŠ a SOU jsme zakončili náročný program ( občerstvení a program zajistila 2.A).

Ve čtvrtek odpoledne žákyně kvarty překvapily stážisty svými prezentacemi o historii, zajímavých místech ČR, kulturní akce (hody, burčákovy slavnosti atd.), jídle, sportu aj. Využili jsme příjemné prostředí městské knihovny. Program pokračoval degustací vína ve vinařství Václav a zakončen tancem v tělocvičně školy v režii skupiny Danceversity ( občerstvení a program zjistila 6.C a prezentace v knihovně žákyně 4.C).

V pátek při slavnostním ukončení projektu a rozloučení ve společenské místnosti naši žáci, kteří byli hostiteli, předali stážistům v upomínku certifikát a společně se vyfotili. Občerstvení a odpoledni program ( návštěva vinařství Fabig a Hradního pivovaru) byl v režii 3.A a 7.C.

Děkuji  kolegům a studentům za pomoc při organizaci!

RNDr. Jarmila Čeperová

Soubory ke stažení: