Projekt EDISON na naší škole již příští týden!

6. 2. 2017

V pondělí přivítáme 5 stážistů - Amelia Nurmawati ( Indonésie), Can Kecesi (Turecko), Daniela Cordeiro ( Portugalsko), Rita Laryea ( Ghana) a Siyu Li ( Čína), kteří odučí celkem 100 vyučovacích hodin. Všechny aktivity jako interaktivní výuka, diskuze, workshopy, hry a tance budou v anglickém  jazyce.Odpolední program pro stážisty naopak zorganizují naši žáci včetně pozvání na školní ples v pátek.Ubytováni budou v hostitelských rodinách našich žáků.Hlavním cílem tohoto projektu je komunikace v cizím jazyce a kontakt s lidmi z jiných zemí spojených s reálnou možností získání přátel v zahraničí. Rozvrh a podrobný program bude zveřejněn zítra.

Velké poděkování patří žákům, kteří ubytují stážisty a vám všem, kteří vytvoříte přátelské prostředí pro naše hosty ( odpolední program, pohoštění, prezentace mimoškolní činnosti apod.).

RNDr. Jarmila Čeperová