Projekt Do světa 2019 s portugalskou školou Agrupamento de Escolas de Eixo

2. 9. 2019

Dotaci JMK 100 tisíc Kč získal i další projekt Do světa 2019 s portugalskou školou Agrupamento de Escolas de Eixo. Název projektu je Role zdravého životního stylu v životě mladého člověka

Obě mezinárodní skupiny žáků spojuje umění a zájem o poznávání nových kultur, sportu a hlavně zdravý životní styl, zdravá výživa a předcházení nemocem poruchy životosprávy jako je anorexie, bulimie a další nemoci související s nesprávným životním stylem a nesprávnou životosprávou. Plánujeme a připravujeme i další dlouhodobou spolupráci a pozvání žáků z Portugalska k nám do Hustopečí.

Věra Komoňová, Mgr.