Přírodní vědy nás baví-studenti žákům!

9. 12. 2018

Srdečně zveme žáky a učitele ZŠ na netradiční hodinu přírodních věd 10.1.2019.  Podrobnější informace a pozvánka je v příloze.

Tato akce je podpořena v rámci projektu "Místní akční plán vzdělávání pro SO ORP Hustopeče II"

Kde:  laboratoř chemie, učebna fyziky a výpočetní techniky

Gymnázia   T.G.Masaryka Hustopeče

Kdy: čtvrtek 10.ledna 2019

10.00 -  11.00

11.00 -  12.00

12.00 -  13.00

Vážení učitelé, milí žáci,

srdečně Vás zveme na netradiční hodinu přírodních věd. Naši studenti Vás přesvědčí, že Věda není „věda“. Některé pokusy si žáci sami vyzkouší a obdrží pracovní listy s vysvětlením pozorovaných jevů.

Hodina přírodních věd se koná v rámci Dne otevřených dveří. Naši studenti a učitelé se Vám budou věnovat i po skončení této hodiny nebo před začátkem hodiny. Máte jedinečnou možnost získat informace o studiu na naší škole a  přijímacím řízení a navštívit výuku  jiných předmětů.

Z organizačních důvodů, prosím, napište čas hodiny přírodních věd, který Vám vyhovuje a potvrďte svoji účast na mailovou adresu: gymnazium@gymhust.cz

Drobné pohoštění a upomínkové předměty budou pro žáky připraveny.

Na Vaši návštěvu se těší učitelé a studenti Gymnázia T.G.Masaryka Hustopeče

odkaz na video HTv z akce: