Prima jede! Hlásíme se z Prudké!

6. 10. 2016

Posíláme pozdrav z adaptačního kurzu!

Středa 5.10.

Počasí sice nic moc, ale neprší, tak můžeme  hrát zajímavé hry venku. Naši lektoři Simča a Tomáš se o zábavu postarají a pohyb nás zahřeje. Snídaně, obědy a večeře jsou výborné, pokoje jsou skvěle vybaveny, nic nám nechybí! Na tento výlet jsme se moc těšili, protože ve škole není čas, abychom se všichni pobavili a seznámili navzájem.

Čtvrtek 6.10.

Dnes jsme po snídani šli hned na hřiště. Hráli jsme zajímavé hry, např.hra s provazem. Museli jsme se držet provazu, nesměli jsme se pustit a úkolem byla uvázaná mašle kolem stromu. Potom jsme hráli hodně zábavných her, vypisování by trvalo velmi dlouho. Na oběd byla výborná polévka a čínská směs z kuřecího masa s rýží, odpolední svačina a na večeři smažený květák, bramborová kaše a okurkový salát. Moc si to tu užíváme!

Pátek 7.10.

Hned od rána svítí sluníčko. Po snídani jsme dostali diplom za aktivní zapojení do "týmu primy" a sladkou odměnu.Ještě si společně zazpíváme, vyfotíme a jdeme dobalit!  Pobyt se nám moc líbil a už se těšíme na školní výlet! Naše prima je príma!