Pozvali jsme děti z brněnského FOD Klokánek

5. 12. 2014

V pátek 9. ledna 2015 bude na naší škole velice milá návštěva – na naše pozvání přijedou za námi děti z brněnského Fondu ohrožených dětí Klokánek. Setkání se uskuteční v tělocvičně naší školy a navštíví nás asi dvě desítky dětí s p. učitelkami. Zhlédnou vystoupení TS Lady Stars – menší děti předvedou choreografii Doba ledová  a starší tanečníci a  tanečnice představí svoji starou skladbu s Avatary – Země Pandory a novou hiphopovou formaci. Naše setkání bude probíhat i formou workshopu, kde naši trenéři a tanečníci budou děti učit některé jednodušší taneční sestavy. Máte co předvést i Vy? Chcete se také ukázat, ozvěte se!

Chtěla bych poděkovat rodičům žáků primy i TS Lady Stars, kteří hned po oslovení nabídli pomoc formou finančních i věcných darů pro tyto děti a učitele. Hlavně děkuji paní Tolárkové, která se ozvala záhy po přečtení zprávy a nabídla sponzorství večeří pro všechny děti, ale také ostatní rodiče neváhali a ozývají se dodnes, že s něčím pomohou, něco zajistí. Pokud i Vy byste se chtěli jakkoli podílet na této akci, prosím ozvěte se nám. Za jakoukoliv pomoc budeme moc  vděčni.

O průběhu a úspěšnosti akce budeme v lednu informovat.

Mgr. Komoňová Věra

e-mail: kmgbv@seznam.cz