OZNÁMENÍ

9. 11. 2020

Vážení rodiče, milí žáci,

dne 12.11.2020 se podle plánu mělo uskutečnit plenární zasedání Spolku rodičů a přátel Gymnázia T. G. Masaryka Hustopeče, po kterém měly následovat třídní schůzky.

Kvůli přijatým mimořádným opatřením v souvislosti s šířením nového typu koronaviru jsme nuceni zmíněný program pozměnit tímto způsobem:

Plenární zasedání Spolku rodičů a přátel Gymnázia T. G. Masaryka Hustopeče bude odloženo na vhodnější termín.

Třídní učitelé uspořádají pro svou třídu ve čtvrtek 12.11. 2020 v 16:00 třídní schůzku videokonferencí. Videokonference proběhne aplikací Teams popř. aplikací Zoom a bude zřízena na účet žáka způsobem, na který jsou žáci zvyklí. Rodiče pak můžou zaujmout pracovní prostor počítače místo žáků a účastnit se této třídní schůzky.

Individuální konzultace se pak již po konci schůzky nebudou konat.

Hodnocení žáků klasifikací v jednotlivých předmětech bude zpřístupněno v systému EduPage.

Děkujeme za pochopení.

Mgr. Radim Šebesta