Ohlédnutí za ŠKOLNÍ AKADEMIÍ 2015 s fotografiemi Adama Štěpánka

19. 8. 2015

Jako každý školní rok uzavírala dění na našem gymnáziu v červnu ŠKOLNÍ AKADEMIE.

Sál SOPOLÁKU jednoduše nestačil, jeho prostory - hlediště, jeviště i zákulisí praskaly doslova ve švech. Zájemců zhlédnout studentská vystoupení z řad rodičů, absolventů i ostatních příznivců školy byl obrovský, a  proto i vystoupení všech aktérů probíhala v neskutečné atmosféře. Každý výkon byl vždy oceněn přehlušujícím potleskem, což bylo také hlavním hnacím motorem všech vystupujících.

Poohlédněme se a zavzpomínejme na tuto poslední akci školy pomocí několika fotografií.

Všem děkujeme za obrovský a  každoročně větší zájem a těšíme se na všechny i v následujícím školním roce!                 V.K., fotografie Adam Štěpánek

Všem děkujeme za obrovský a  každoročně větší zájem a těšíme se na všechny i v následujícím školním roce!                                                                                                                                                        V.K., fotografie Adam Štěpánek