Naši studenti v Oxfordu využili své znalosti z AJ skvěle!

15. 11. 2015

Certifikát na jazykové škole CES v Oxfordu

V rámci projektu OPVK výzvy 56 mělo 30 studentů naší školy možnost nejen zdokonalit své znalosti a dovednosti v Aj, ale i poznat významné historické památky několika měst a životní styl Angličanů .Výuka angličtiny ( 12 lekcí), která probíhala v Oxford House of English, zahrnovala Grammar and Structure, Lexical Development, Communication Skills, Language Awareness. Studenti byli rozděleni do 4 skupin na základě online testu, který vyplnili před odjezdem do Anglie v hodině Aj. Všichni studenti obdrželi na konci jazykového kurzu Certifikát a byli pochváleni ředitelem jazykové školy CES Oxford. Výuka probíhala dopoledne ve dnech 10.-12.11.2015. Program pobytově poznávacího zájezdu do Anglie byl velmi bohatý a náročný ( Londýn, Oxford, Stratford, Windsor), ale studenti vše zvládli v pohodě.( viz foto), díky spolehlivým řidičům.

Děkuji studentům za výbornou reprezentaci školy v cizině a vyučující Mgr.M.Crhákové za pomoc s organizací této velmi náročné akce.

RNDr. J.Čeperová