Naši studenti uspěli v šachu

2. 12. 2016

Dne 29. 11. 2016 se v Břeclavi konalo okresní kolo v šachu družstev. Turnaje středních škol se zúčastnilo i družstvo našeho gymnázia a vedlo si nadmíru dobře.

Ve složení Jakub Klein, Martin Vaculík, Jakub Mlénský, Matyáš Hrádek a náhradník Adéla Rapcová zvítězilo ve všech partiích a tudíž obsadilo s velkým náskokem první místo. Zároveň se tím kvalifikovalo do krajského kola, které se bude konat koncem ledna příštího roku. Blahopřejeme k úspěchu, a pokud budou pokračovat v těchto výkonech, nemusí být krajské kolo konečnou stanicí.

Ctirad Šedý