Naše gymnázium se zařadilo mezi TOP 30 nejúspěšnějších škol ve II. ročníku Ekonomické olympiády

3. 3. 2023

Vynikající výsledky žáků kvarty ve II. ročníku Ekonomické olympiády zařadily naši školu mezi TOP 30 nejúspěšnějších škol v kategorii ZŠ a nižších ročníků SŠ. ...

Letos soutěžilo 9145 žáků z 261 škol. Jakub Slaný  zvítězil v krajském kole a   spolu s dalšími 112  postupuje  15. 5. do celostátního kola.

V kategorii SŠ proběhlo krajské kolo v Brně 7.2.2023 a naši  školu reprezentovali studenti V.Krejčiřík, M.Střelcová a F. Mach. Výsledky tohoto kola budou teprve oznámeny.  Letošního VII.ročníku  této kategorie se zúčastnilo 30 800 studentů z 503 škol ČR a do  krajských kol postoupilo nejlepších 913 studentů.

Všem reprezentantům naší školy přejeme hodně úspěchů!

RNDr. Jarmila Čeperová