Nábor nových členů do TS Lady Stars Hustopeče

20. 6. 2016

TS Lady Stars při Gymnáziu v Hustopečích se pyšní nejrůznějšími oceněními a tituly. Jde o výbornou partu dětí, mladých lidí i bezvadných rodičů. Využívá granty projektů EU, dotace Jihomoravského kraje, na činnost získává peníze od sponzorů. Chcete být mezi námi? Máte jedinečnou možnost! Ozvěte se!

BAVÍ VÁS TANEC? ZAJÍMÁTE SE O RŮZNÉ TANEČNÍ STYLY? NEVÍTE, CO S VOLNÝM ČASEM? JE VAŠÍM SNEM CESTOVAT A  POZNÁVAT NOVÉ PŘÁTELE? A TAKY ZAŽÍT SPOUSTY DOBRODRUŽSTVÍ A  LEGRACE? PAK JE TATO ZPRÁVA URČENA PRÁVĚ PRO VÁS.

TS Lady Stars vypisuje nábor pro nové členy - tanečníky a tanečnice pro soutěžní sezónu 2017.

LADY STARS TANCUJE RŮZNÉ TANEČNÍ STYLY - STREET DANCE, HIP HOP,  SHOW DANCE, CHEERLEADING, NOVĚ PAK I DISCO DANCE.

Pro velký zájem se budou otvírat i další kategorie soutěžních skupin.

Baby děti: od 4 do 7 let

Děti: od 7 do 10 let

Junioři: od 11 do 15 let

Dospělí: od 15 let a více

Z důvodů zájmu dospělých rodičů přijímáme i tanečníky a tanečnice z rodičovských řad i veřejnosti.

POČTY TANEČNÍKŮ VE SKUPINÁCH MAJÍ SVÉ LIMITY, PROTO SE OZVĚTE CO NEJDŘÍVE, TS LADY STARS  ZAČÍNÁ LETOS JIŽ NA KONCI SRPNA A TANEČNÍ SEZÓNU PAK HNED V ZÁŘÍ 2016.

TEL.: 608 887 393, E-MAIL: kmgbv@seznam.cz

Věra Komoňová,Mgr., vedoucí TS Lady Stars Hustopeče a manažer evropských projektů