Logická olympiáda 2018 !

4. 9. 2018

Milí žáci, vítáme Vás po prázdninách zpět ve škole a přejeme úspěšný školní rok 2018/2019!

Je spuštěna registrace na www.logickaolympiada.cz  do 30.9.Základní kolo soutěže kat.B / nižší gymnázium /bude 1.-7.10. a kat.C /vyšší gymnázium/ 15.-21.10.

Nejlepší z vás budou mít možnost účasti na semináři v rámci projektu "100 vědců do SŠ" na Ústavu informatiky slovenské Akademie věd v Bratislavě 23.-24.10.2018!

RNDr.Jarmila Čeperová

Máš vlastní hlavu? Zjisti, co v ní je ....

... v této soutěži tě nikdo nezkouší. Ty sám můžeš zjistit, co dokážeš a co tě baví.
... úlohy tě potrápí, ale taky tě budou bavit.
... nejsi šprt a ze školy nenosíš samé jedničky? Logická olympiáda není o naučených znalostech, ale o zdravém rozumu, kreativním myšlení a schopnosti samostatného uvažování.

A na vítěze čeká mnoho zajímavých cen!

Další aktivity pro Tebe

Baví Tě poznávat nové věci a lidi? Kromě Logické olympiády pro Tebe máme mnoho dalších aktivit. Najdi si ty, které Tě budou bavit a poznej nové přátele:

A mnoho dalších, které najdeš na www.mensa.cz