Kvinta na preventivním programu v Židlochovicích!
7. 5. 2026
28.4. kvinta vyjela do Židlochovic, kde se spolu se zdejším gymnáziem zúčastnila preventivního programu Mobily, sociální sítě a návyky na ně, který vedl Matěj Hollan. Přednášející studenty našeho i židlochovického gymnázia zaujal svým bezprostředním projevem a také na závěr využili možnost diskuze na různá témata, která je v průběhu přednášky zaujala. ...
Mgr. Eva Miková, třídní učitelka kvinty

