Krásný výlet do Anglie, Walesu a Paříže.

11. 9. 2016

Krásný výlet do Anglie, Walesu a Paříže.

V termínu od 3.9.–9.9. 2016 navštívilo 39 studentů a tři učitelé naší školy Anglii, Wales a Paříž. Celý výlet se opravdu vyvedl a studenti i učitelé mohli obdivovat např. památky Londýna, královský hrad Windsor, neolitický kamenný kruh v Avebury, hrad v hlavním městě Walesu Cardiffu, historický důl na černé uhlí Big Pit, středověké město Salisbury a světoznámý Stonehenge. Na zpáteční cestě jsme si užili nádherný slunečný den v Paříži, kde jsme kromě hlavních památek navštívili i galerii, kde jsme mohli obdivovat nádherné Monetovy lekníny. Jedinečnou zkušeností pro studenty bylo ubytování v rodinách v Londýně a Bristolu, kde si mohli všichni procvičit angličtinu a seznámit se se způsobem života v Anglii. Počasí nám přálo a nesetkali jsme se ani se zácpami na dálnicích, takže naše pozitivní zážitky nebyly ničím zastíněny. Těšíme se na to, až si podobný zájezd zopakujeme, tentokrát do Cornwallu.