Krajský přebor škol v lyžování a snowboardingu

14. 3. 2017

Dne 8. 3. 2017 se konal ve Velkém Meziříčí na Fajtově kopci krajský přebor škol v lyžování a snowboardingu. Za krásného počasí a na dobře upravených tratích reprezentovali naši školu čtyři studenti a určitě nebyli jenom do počtu. V konkurenci přibližně sto padesáti účastníků z jednašedesáti škol obsadili bodovaná místa. Nejlépe se umístila Radka Podešťová ze Septimy, která ve své kategorii obsadila druhé místo. Ze septimy ještě reprezentovali: Jonáš Janík (který vyjel na svém snowboardu třetí místo, a nebýt nešťastného přisednutí v jedné brance, určitě by bojoval i o vyšší příčky) a Natálie Stančišová, která opět na snowboardu vyjeli páté místo. Tutéž příčku obsadil také Michal Podešť ze třídy kvinta. Blahopřejeme a doufáme, že tato umístění pomohou našim studentům vybojovat účast na zimní olympiádě mládeže v příštím roce.

Ctirad Šedý

Ctirad Šedý