Gymnázium vyhlašuje SOUTĚŽ@GYMHUST.CZ aneb VYFOŤ PLACKU NA PRÁZDNINÁCH!

29. 6. 2022

Chcete se zúčastnit soutěže o nejzajímavější fotku školní placky- odznaku školy? Vezměte ji o prázdninách na zajímavé místo a vyfoťte ji!  Potom ji pošlete  na soutez@gymhust.cz spolu s komentářem,  kde to je a co jste  tam zažili.
Je jedno, jestli o prázdninách půjdete na procházku do lesa u Nosislavi, nebo na pláž v Mexiku. Důležitá bude originalita fotky, její popis a kvalita. Vaše fotky budeme průběžně zveřejňovat na Facebooku a Instagramu a o vítězi se bude rozhodovat poslední týden v srpnu na školním FB, kde budete lajkovat soutěžní fotografie.
Tak neváhejte, vezměte placku na prázdniny, vyfoťte ji a  pošlete! Fotek můžete poslat tolik, kolik chcete. (Fotit můžou i učitelé, ale mimo soutěž:)
Vybráni budou tři vítězové podle následujících kritérií:
-    nejvíce lajků v soutěžní galerii ( bude zveřejněna na FB poslední týden v srpnu)
-    fotka vybraná odbornou porotou učitelů
-    třída s největší účastí v  soutěži ( podle procentuálního zapojení).