Gymnázium T.G.Masaryka Hustopeče předalo finanční dar ve výši 8.770,- Kč tornádem poničené Mateřské školce Sluníčko v Moravské Nové Vsi

14. 7. 2021

24. června 2021 ničivé tornádo zdevastovalo tuto školku, kterou navštěvuje 90 dětí a v níž pracuje 21 zaměstnanců. Vladislava Časná, ředitelka této školky, přijala finanční příspěvek z rukou Lenky Maděřičové, zástupkyně Gymnázia T.G.Masaryka.

Na celoškolní akci Kdo z koho konané 25. 6. na školním dvoře byla vyhlášena dobrovolná sbírka na pomoc oblastem, které noc před tím tragicky zasáhlo tornádo. Paní ředitelka školky s dojetím poděkovala všem za podporu a solidaritu a zdůraznila, že vzhledem k tomu, že budova má poničenou střechu, obvodové zdivo, okna, elektrické rozvody, vnitřní a vnější omítky, zahradu, dětské hřiště, mobiliář, hračky atd., tak je pro ně každý příspěvek cenným darem.