Excelence středních škol 2015!

25. 10. 2015

Poprvé v historii uvedeného programu MŠMT „Hodnocení žáků a škol podle výsledků v soutěžích v roce 2015" se díky vynikajícím výsledkům naší studentky Lenky Karpíškové ( septima) v chemii a SOČ zařadila i naše škola mezi nejlepší SŠ! Velké poděkování za reprezentaci školy patří i Evě Ryšavé ( SOČ), Filipu Plaskačovi ( Aj) a Pavle Krotké ( Nj)

Základním cílem tohoto programu je především podpora, zvyšování kvality a rozšiřování péče o nadané žáky na středních školách, kteří jsou schopni dosahovat vynikajících výsledků. Mezi další cíle tohoto programu patří zvýšení zájmu a motivace žáků, pedagogických pracovníků a škol o účast v soutěžích a přehlídkách, a tedy o zvyšování vědomostní úrovně žáků nad rámec školních vzdělávacích programů.

V příloze zasílám přehled soutěží pro šk.rok 2015/16 a přeji zapojeným studentům hodně úspěchů!

RNDr. Jarmila Čeperová