Erasmus+ KA1

26. 9. 2017

Spolu s dalšími 15 učiteli z Chorvatska, Polska, Litvy, Rumunska, Španělska , Portugalska a Itálie jsem se zajímavou, zábavnou a především praktickou formou  učil a zdokonaloval v zapojení především mobilních výukových aplikací do každodenní výuky a tím zvýšil motivaci studentů ve výuce. Součástí kurzu byla i výměna zkušeností učitelů z různých koutů Evropy a vyzkoušení si jiných postupů, které se používají v jejich školách. V neposlední řadě jsme se alespoň částečně seznámil s norskou kulturou, životním stylem,  získal nezapomenutelné zážitky, nová přátelství a nasál atmosféru této překrásné severské země. Po prezentaci vlastního Learning Portfolia jsem obdržel Certifikát a také Europass Mobility a věřím, že získané zkušenosti uplatním ve své praxi.

Mgr. Petr Dvorník