DOD ve firmě Alca plast v Břeclavi!

26. 9. 2018

Školní výprava vyrazila po osmé hodině ranní a nebýt jednoho pozorného žáka, nejspíš by se ani nikam nedostala, neboť v lokálce a autobusu je přeci jen velký rozdíl.

Exkurze včetně prezentace firmy trvala tři hodiny. Nutno dodat, že celá tato akce se konala na počest výročí již 20 let fungování této úspěšné firmy pod záštitou hejtmana JMK.

Vše proběhlo velmi hladce. Nechyběla ani zajištěná doprava po areálu pro návštěvníky nebo tzv. coffee break se svačinami a nápojem zdarma. Nakonec se všichni setkali s paní výkonnou ředitelkou osobně a měli tu čest se jí zeptat na cokoli, co jim ohledně tématu leželo na srdci.

Informace včetně fotogalerie také na www.alcaplast.cz

Marie Knápková, septima