Děti z FOD Klokánek Brno u nás na návštěvě

17. 1. 2015

V pátek 9.1.2015 byly na našem gymnáziu hosty děti z FOD Klokánek z Brna. Přijely na pozvání TS Lady Stars, která pro ně připravila taneční program včetně malého občerstvení. Organizaci velkou měrou podpořili i studenti gymnázia a také rodiče. Děvčata ze sexty a  primy pomohla s přípravou občerstvení v tělocvičně, rodiče primánků přispěli na dopravu a také ,,Dort přátelství“, který si děti odvezly s sebou do Klokánku, a Tolárkovi pozvali všechny děti i jejich tety na večeři do hotelu Centro. S krásným a milým gestem přišel i Alex Malý z primy, který věnoval dětem svoje a bratrovy plyšáčky. O další dáreček se postarala paní L. Živná, která všem nechala zhotovit ručníčky s logem přátelství Klokánku a naší školy – TS Lady Stars.

Celou akci také podpořil a osobně navštívil pan Sedláček, ředitel gymnázia.

Všichni byli moc nadšení, děti se s námi postupně skamarádily, a když odjížděly, vyslovovaly přání v naší spolupráci pokračovat. Příště prý zase pozvou oni nás na společné setkání do Brna.

Myslím, že jsme alespoň trošku přispěli k milé atmosféře v duchu pochopení a   přátelství a  že naši kamarádi z Klokánku se u nás cítili moc dobře. Moc děkuji všem za pomoc a spolupráci, hlavně tanečníkům z TS Lady Stars, jejich rodičům, ale také mým primánkům a jejich skvělým rodičům!                                                       V.K.