Danceversity tancují s londýnskými lektory

11. 2. 2017

Tanečníci TS Danceversity již od pátku 9.2. do neděle 12.2. tancují s dvěma tanečními lektory z Londýna – Benem a Karine. Napříč věkovými kategoriemi vytvářejí společně School Dance Exhibici – velkou taneční choreografii.

Páteční trénink doplnil ještě trénink disko s brněnským lektorem a Londýňané si v tento čas prošli centrum Brna a nakoupili suvenýry a drobné dárečky ve Vaňkovce. Oba neustále vyjadřovali údiv nad českými cenami. V Londýně je podstatně dráž.

Celá taneční exhibice by měla být na konci letošní taneční sezóny společnou choreogradií s taneční skupinou z Helsinek z Finska, které je programovou zemí  společného projektu Spolku dětí a  mládeže Duhový svět Erasmus+.

Příjemná atmosféra, taneční sestavy, moderní hudba i přátelství – to všechno charakterizuje toto soustředění.       V.K.

Příjemná atmosféra, taneční sestavy, moderní hudba i přátelství – to všechno charakterizuje toto soustředění.                                                    V.K.